חיפוש :
23/1/2017
רישום יתר בטיסה (OVERBOOKING)הוא מושג מעולם התעופה שכל נוסע עשוי להיתקל בו. מה הם הזכויות של מי שמגיע לשדה התעופה ואינו עולה לטיסה, למרות שיש לו כרטיס טיסה ביד?

21/7/2016
לרדת מטיסה ולגלות שהמזוודה טסה למקום אחר גורם לחופשה או לנסיעת העסקים להתחיל ברגל שמאל.אספנו כמה טיפים שיכולים לעזור לכם להיפגש עם המזוודה שלכם בירידה מהמטוס ולחסוך את עוגמת הנפש שכרוכה באובדנה.

14/5/2016
בשנים האחרונות החלו רבות מחברות התעופה להפעיל מחלקות תיירים משודרגות, בעקבות שינויים בהרגלי הטיסה, ביטול ארוחות, מושבים צפופים,החליטו בחברות לאפשר למי שיבחר, לקבל את כל אלה בתוספת תשלום, מה שהוביל לפתיחתה של מחלקה חדשה במחלקת התיירים, מחלקת תיירים פרימיום.

11/12/2015
מדיניות השמים הפתוחים הביאה לישראל את חברות התעופה מסוג הלואו קוסט ,ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור את הטיסה המשתלמת ביותר עבורכם.

7/12/2015
ביטוח ביטול טיסה החדש של חברת הפניקס מאפשר לבטל את הנסיעה מרגע שהוזמנה הנסיעה (לא רק בשבועיים האחרונים) ועד 12 שעות ממועד היציאה לחו"ל ומכל סיבה שהיא.

15/3/2015
מה משתלם יותר: להזמין חבילה של טיסה מלון ורכב - או חבילה שכוללת רק טיסה ומלון ואת הרכב להזמין עצמאית? בדיקת "גלובס" מגלה כי ברוב המקרים החבילה המשולבת זולה יותר גלובס, 22:13 14/03/2015

15/3/2015
רבים מאיתנו מעדיפים לצאת לחו"ל בטיול מאורגן, זה חוסך זמן ,כאב ראש ,לא צריך לנהוג לבד, לנווט ,לבזבז זמן על חיפוש אתרים,לשבור את השיניים בשפה זרה, יש מדריך שמכיר את המסלול, דואג לכל למינהלות ,לכניסה למלונות ,יש אוטובוס תיירים צמוד ונוח- ולא צריך להיטלטל בתחבורה ציבורית, ונשאר רק ליהנות .מאידך יש גם חסרונות ,לפעמים המשתתפים האחרים בקבוצה לא מוצאים חן בעיננו,המדריך לא לטעמנו -וההבטחות שקיבלנו כאשר נרשמנו לא מתקיימות – והתחושה שלא קיבלנו תמורה ראויה לכספנו.

2/3/2015
נופשונים הם חלק חשוב בסל הצריכה התיירותי של התייר הישראלי. כרתים ,רודוס ,מלטה, אנטליה, ברצלונה ,ברלין ואמסטרדם. כל אלה יעדים, שאפשר לבקר בהם ברכישת דיל, שכולל טיסה מלון והעברות . מה כדאי לדעת ,ובעיקר מה כדאי לבדוק ,לפני שרוכשים דיל? הנה צרור עצות ומושגים שיעזרו לכם להחליט

24/2/2015
בא לכם לנפוש בים? ליהנות משמש,שמיים כחולים,שלווה,רוגערגע לפני שמזמינים, אספנו עבורכם,מספר טיפים,שיעזרו לכם להחליט.? זה הזמן לקרוז - הפלגת נופש.

6/1/2014
לאן ניסע השנה? יעד קרוב ?יעד רחוק? האם כדאי לקנות חבילת תיור? או שאולי טיסה ומלון .ואיך יהיה יותר זול יותר להזמין באינטרנט או בטלפון אצל סוכן נסיעות ? או שאולי כדאי לשבת מול סוכן נסיעות במשרד הנסיעות.?

טואול - בניית אתרים באינטרנט