חיפוש :
רישום יתר בטיסה (OVERBOOKING)הוא מושג מעולם התעופה שכל נוסע עשוי להיתקל בו. מה הם הזכויות של מי שמגיע לשדה התעופה ואינו עולה לטיסה, למרות שיש לו כרטיס טיסה ביד?

לרדת מטיסה ולגלות שהמזוודה טסה למקום אחר גורם לחופשה או לנסיעת העסקים להתחיל ברגל שמאל.אספנו כמה טיפים שיכולים לעזור לכם להיפגש עם המזוודה שלכם בירידה מהמטוס ולחסוך את עוגמת הנפש שכרוכה באובדנה.

בשנים האחרונות החלו רבות מחברות התעופה להפעיל מחלקות תיירים משודרגות, בעקבות שינויים בהרגלי הטיסה, ביטול ארוחות, מושבים צפופים,החליטו בחברות לאפשר למי שיבחר, לקבל את כל אלה בתוספת תשלום, מה שהוביל לפתיחתה של מחלקה חדשה במחלקת התיירים, מחלקת תיירים פרימיום.

מדיניות השמים הפתוחים הביאה לישראל את חברות התעופה מסוג הלואו קוסט ,ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור את הטיסה המשתלמת ביותר עבורכם.

ביטוח ביטול טיסה החדש של חברת הפניקס מאפשר לבטל את הנסיעה מרגע שהוזמנה הנסיעה (לא רק בשבועיים האחרונים) ועד 12 שעות ממועד היציאה לחו"ל ומכל סיבה שהיא.

מה משתלם יותר: להזמין חבילה של טיסה מלון ורכב - או חבילה שכוללת רק טיסה ומלון ואת הרכב להזמין עצמאית? בדיקת "גלובס" מגלה כי ברוב המקרים החבילה המשולבת זולה יותר גלובס, 22:13 14/03/2015

רבים מאיתנו מעדיפים לצאת לחו"ל בטיול מאורגן, זה חוסך זמן ,כאב ראש ,לא צריך לנהוג לבד, לנווט ,לבזבז זמן על חיפוש אתרים,לשבור את השיניים בשפה זרה, יש מדריך שמכיר את המסלול, דואג לכל למינהלות ,לכניסה למלונות ,יש אוטובוס תיירים צמוד ונוח- ולא צריך להיטלטל בתחבורה ציבורית, ונשאר רק ליהנות .מאידך יש גם חסרונות ,לפעמים המשתתפים האחרים בקבוצה לא מוצאים חן בעיננו,המדריך לא לטעמנו -וההבטחות שקיבלנו כאשר נרשמנו לא מתקיימות – והתחושה שלא קיבלנו תמורה ראויה לכספנו.

נופשונים הם חלק חשוב בסל הצריכה התיירותי של התייר הישראלי. כרתים ,רודוס ,מלטה, אנטליה, ברצלונה ,ברלין ואמסטרדם. כל אלה יעדים, שאפשר לבקר בהם ברכישת דיל, שכולל טיסה מלון והעברות . מה כדאי לדעת ,ובעיקר מה כדאי לבדוק ,לפני שרוכשים דיל? הנה צרור עצות ומושגים שיעזרו לכם להחליט

בא לכם לנפוש בים? ליהנות משמש,שמיים כחולים,שלווה,רוגערגע לפני שמזמינים, אספנו עבורכם,מספר טיפים,שיעזרו לכם להחליט.? זה הזמן לקרוז - הפלגת נופש.

לאן ניסע השנה? יעד קרוב ?יעד רחוק? האם כדאי לקנות חבילת תיור? או שאולי טיסה ומלון .ואיך יהיה יותר זול יותר להזמין באינטרנט או בטלפון אצל סוכן נסיעות ? או שאולי כדאי לשבת מול סוכן נסיעות במשרד הנסיעות.?

טואול - בניית אתרים באינטרנט