חיפוש :

טיסות לואו-קוסט - כל מה שצריך לדעת.


איזי-ג'ט  
חברת התעופה שהחלה את המהפכה.נושאת הבשורה.החלה לטוס ב2009 ואחריה החלו להגיע השאר ויולינג, פגסוס,וויז איר,לונדון ב90 יורו לכיוון  -לא יאומן כי יסופר.
  
 ברגע האחרון  
התרגלנו שמחירים זולים מוצאים ברגע האחרון,אולם בטיסות לואו קוסט כדי להשיג מחיר זול צריך להזמין הרבה זמן מראש ככל שתזמינו מוקדם יותר תרוויחו מחיר זול יותר.
דיילים צעירים, מוקדי מכירה ושירות אינטרנטיים, מטה ראשי מצומצם, אגרות נחיתה זולות,ים של קנסות, שירותים נלווים בתשלום, חיסכון בעלויות תפעול, משכורות נמוכות, כל אלה הביאו את חברות הלואו קוסט לרווחיות גבוהה.

דיוק  = חברות הצ'ארטר הרגילו אותנו שטיסות זולות לא יוצאות בזמן ,בטיסות לואו קוסט הדיוק הוא אחד ממקורות הרווח, הזמן הממוצע בו חונה מטוס של ריינאייר על הקרקע הוא בערך 20 דקות ,מטוס שנמצא על הקרקע ולא באויר פוגע ברווחיות החברה, כל איחור בטיסה, משבש את לוח הטיסות הכללי של החברה  באותו יום- ומביא תביעות מצד הנוסעים. ולכן חברות הלואו קוסט  מדייקות בהמראה,מה שמחייב אתכם להגיע בזמן לטיסה,אחרתם – הפסדתם , כספיכם לא יוחזר לכם בשום תנאי.

חברות הלואו-קוסט מודיעות מראש  כי לא ישיבו בשום מצב את כספי הנוסעים, בישראל חברות הלואו קוסט נהנות מפירצה בחוק, שכן חברות תעופה זרות המשווקות את מוצריהן באמצעות האינטרנט בלבד, (מכר מרחוק), לא מחויבות לפעול על פי חוק הגנת הצרכן, שהוא חוק טריטוריאלי .לעומת חברות ישראליות דוגמת UP של אל על,שכפופת לחוק הגנת הצרכן.אם מצאתם טיסה זולה ואינכם בטוחים שתוכלו לממשה,קחו בחשבון שלא תוכלו לקבל את כספיכם בחזרה.


חווית טיסה  סרטים אינטרנט אלחוטי לא תמצאו כאן -וגם דיילת שמשאילה מכשירי איי-פד לא תהייה בנמצא. את ההנאה מהטיסה תקבלו מהמחשבה על הכסף שחסכתם.

כבודה  המינימום שחייבים ,המזוודות שלכם שוות הרבה כסף לחברות התעופה, תארזו רק מה שנחוץ גם לטיסות ארוכות, חברות הלואו-קוסט מתכננות  את משקל המטוס על מנת לא לבזבז דלק וזה גם אחד ממקורות הרווח של החברות, וכל חריגה מחייבת תשלום גבוה.

 הכל לא כלול   בלואו-קוסט משלמים על כל מרכיבי הטיסה בנפרד. רעב ? תשלם , צ'ק-אין מוקדם? תוציא את הארנק ,רוצה לבחור מושב? אין בעיה, גם לזה יש תעריף ,כרטיס הטיסה מעניק לך את הזכות להמריא ולנחות, כל השאר –כסף.

הזמנות   חב הלואו קוסט צמחו בד בבד עם התפתחות הטכנולוגיה והאינטרנט, אתרי האינטרנט של חברות התעופה, מאפשרות גם למי שלא מבין יותר מדי במחשבים להזמין בקלות ובנוחות. ניתן לעשות ולהזמין הכל באמצעות ממשקי ההזמנות, שלאחרונה עלו גם על צגי הסמרטפון, באותה הזדמנות כדאי לשים לב לעמלת ההזמנה באינטרנט, בדרך כלל2% עד4% שהחברות גובות כדי לכסות עת עלות דמי הסליקה –וגם כדי להגדיל עוד קצת את הרווחים.

 עיכובים  אחת הבשורות המשמעותיות ביותר שהביאו עמן חברות הלואו-קוסט, היא חיסול ענף טיסות השכר. שעות של המתנה ועיכובים בהמראות כמעט נעלמו, סוכני הנסיעות החלו להרכיב את החבילות עם חברות הלואו-קוסט שנחשבות בטוחות יותר מחברות השכר, וחסכו גם לעצמם עימותים ותביעות מצד הנוסעים.

צ'ק אין אינטרנטי צ'ק אין בטיסות לואו קוסט  נעשה בחינם דרך האינטרנט, היום אפשר גם באמצעות הסמרטפון . אם שכחתם לעשות צ'ק אין באינטרנט תגלו שבשדה זה יעלה לכם כסף וגם תקבלו את המושב הגרוע בטיסה.


שרות לקוחות  הכל באמצעות המחשב, את התשובות לכל השאלות תמצאו באתר האינטרנט של החברות, במקרים של תקלות, התקשורת בינכם לבין חברת התעופה תתנהל אך ורק באמצעות כתובת המייל שלכם.

טואול - בניית אתרים באינטרנט