חיפוש :

פולאריס- מחלקת עסקים חדשה ליונייטד איירליינס

 החל מ 01/12/16 תשדרג יונייטד איירליינס את מחלקת העסקים שלה,מחלקת פולריס.החברה תציע לנוסעים מוצר מהפכני שכמוהו לא נראה בעשור  האחרון,כך לדברי מנהלי החברה.

בנוסף תפתח החברה טרקלינים מיוחדים לנוסעי המחלקה החדשה במספר שדות תעופה ברחבי העולם.

 

מחלקת העסקים של יונייטד אירליינס,משנה פניה בטיסותיה הבינלאומיות – והופכת את חווית  הטיסה במחלקת העסקים, למשהו שלא נראה כמותו בעשור האחרון,כך לדברי מנהליה.

 

12.000שעות מחקר הובילו למסקנה, כי שינה היא הפרמטר החשוב ביותר לאנשי עסקים בטיסות הבינלאומיות. לכן הוחלט בחברה לשים דגש על חווית השינה במסגרת שדרוג מחלקת העסקים.

 

המושבים של יונייטד פולריס עוצבו ע"י acumen design associates ומאפשרים גישה ישירה למעבר,הטיית הכיסא בזווית של 180 מעלות למצב מיטה באורך של 2 מטר בנוסף תמיכה בפלג גוף תחתון,משטחים נפרדים לארוחות או לעבודה,צג בגודל 16 אינץ ברזולוציה גבוהה, ומערכת בידור, וגם שלט "לא להפריע".

במושבים הממוקמים במרכז המחלקה, יותקנו מחיצות פרטיות אלקטרוניות. חנות היוקרה  saks fifth avenue עיצבה קולקצית מצעים, ובנוסף ייכללו בערכת השרות מסכת עיניים עם עיצוב ארגונומי.

 

הארוחות המוגשות  במחלקה, פותחו בעזרת The Trotter Project והם יישתנו בהתאם לעונה ויכללו מבחר יינות ומגוון קינוחים.

 

יוניטד אייליינס  תפתח טרקלינים לנוסעי מחלקת פולריס  בשדות תעופה בארה"ב ובעולם,יהיו בהם מיטות, ארוחות גורמה ומקלחות שישמשו את נוסעי המחלקה החדשה, הטרקלין הראשון ייפתח בשדה  התעופה או'הייר סמוך לשיקגו במדינת אילינוי שהוא נמל הבית של חברת יונייטד, בדצמבר 2016. במהלך 2017 ייפתחו טרקלינים נוספים, בלוס אנג'לס, סן פרנסיסקו, דאלס, יוסטון, ניוארק, וושינגטון, לונדון, טוקיו והונג קונג.

 

המחלקה החדשה תחל לפעול החל מה 1בדצמבר 2016.  היא תושק תחילה במטוסי בואינג 777-300 ולאחר מכן במטוסי בואינג 787-10 ובשאר מטוסי החברה שיותאמו למחלקה החדשה.

טואול - בניית אתרים באינטרנט