חיפוש :

מוזיאון הטיטאניק בבלפסט,האטרקציה הכי אטרקטיבית באירופה ,עכשיו זה רשמי.

בטקס הענקת פרסי התיירות שהתקיים באיטליה זכה מוזיאון הטיטאניק בלפסט,שהושק בשנת 2012 במקום הראשון-והקדים אטרקציות ידועות כמו מגדל אייפל בפריז -וארמון בקינגהם בלונדון.
 
המוזיאון מספר את סיפורה של תעשיית הספנות בצפון אירלנד- ואת סיפור תכנונה ובנייתה של האוניה טיטאניק   שהושלמה ב 1912. השלמת הבניה הפכה את הטיטאניק לאוניית הנוסעים הגדולה והמפוארת בעולם.
האניה שתוכננה לשאת על שבעת סיפוניה 2450 נוסעים,כללה גם בריכת שחיה, מגרש סקוושו וחמאם טורקי.

הטיטאניק שיצאה להפלגת הבכורה שלה מבלפסט מהאתר בו נבנה המוזיאון-ונחשבה לאוניה הבטוחה ביותר, התנגשה כבר בהפלגתה הראשונה בקרחון קרח ענק,התנגשות שגרמה לטביעתה.

סיפור טביעתה שהסעיר את העולם כולו ,הנצח בסרטו של הבמאי ג'יימס קמרון ,בכיכובו של השחקן ליאונרדו דיקאפריו.

המוזיאון כאמור נבנה באתר בו השקה האוניה וממנו יצאה להפלגתה הראשונה.המוזאון תוכנן על פי קווי המתאר של חרטום האניה ומאז שנפתח ב 2012 ביקורו בו כבר 3 מיליון מבקרים,לדברי מנהלוו טים האזבנדס השילוב בין האתר שבו נבנתה האניה למוזיאון מעורר עניין וגורם למבקרים רבים להגיע.

אתר הצילום של משחקי הכס,מוזיאון הטיטאניק- ואתר הטבע -סוללת הענק giant's causeway ,שמכיל כ 40.000  עמודי בזלת משושים,שהכרז כאתר מורשת עולמית ע"י אונסקו,הפכו את אירלנד לאחד מיעדי התיירות הפופולארים והמבוקשים באירופה.המוזיאון עתיד להתחרות על התואר אתר התיירות הפופולארי בעולם ,בתחרות הקרובה שתתקיים במאלדיבים. 
 

טואול - בניית אתרים באינטרנט